Бакалія

Якщо ви добрий господар і кмітливий підприємець, то наша пропозиція обов’язково вас зацікавить. Наша компанія пропонує придбати різноманітні крупи на вагу. У вас виникає закономірне питання: «Чому вигідніше купляти таким чином цей цінний і поживний продукт харчування?». Перша і досить вагома причина – це ціна. Будь яка крупа, що розфасована, обходиться набагато дорожче за ту, яка продається на вагу. Це зрозумілий факт, витрачуються додаткові кошти на упаковку, розфасування, як наслідок ціна повзе в гору.

Наша організація має сучасні складські приміщення, з надійною системою вентиляції, які дають можливість зберігати товар в сухих приміщення, де надійно контролюється вологість і температура. Умови зберігання впливають на біохімічні процеси і активність ферментів, що відбуваються в часточках крупи. При зберіганні будь яка крупа Україна має властивість підвищувати кислотність, що впливає на запах і смак. Тому ми строго контролюємо відносну вологість повітря на складі, систематично провітрюємо, і регулюємо температуру. При такому зберіганні ми впевненні, що кожний кілограм продукту збереже свої корисні і цілющі властивості.

Наша компанія вже тривалий час працює на ринку харчових продуктів. Ми змогли організувати довготривалу співпрацю з надійними і порядними виробниками, які гарантовано дотримуються всіх вимог і стандартів виробництва. Кожна партія нашого товару відповідає вимогам ДСТУ, не містить ГМО, різних хімічних домішок. Ви отримуєте тільки натуральний продукт, в якого збережено смак і запах. Наша торгова марка « Альта-Віста», « Щедрі брати» також є виробник круп. На наших підприємствах впроваджено належний контроль за якістю, основні показники перевіряються кожні дві години. 

Наша компанія реалізує круп’яні продукти оптом і великим оптом. У нас ви зможете придбати крупа київ на неймовірно вигідних умовах. Ви будете впевнені, що отримаєте високої якості крупу, без дрібного сміття і пилу. Пропонуємо вашій увазі крупи різного ґатунку, виду і номеру. Кожна зернина буде м’яко отшліфована, не *бита*, колотих і не лущених зерен буде мінімально допустима норма. Зернинки обов’язково будуть однакового розміру. Кожна упаковка має необхідні показники із датою фасування, виготовлення, всі відомості про виробника.

Ми відкриті до співпраці, довіряємо нашим партнерам, маємо вигідні системи знижок при довготривалих відносинах. В свою чергу, ви завжди будете впевнені у свіжості нашого продукту.

 

№ п/п

Крупи на вагу

1

Цукор (ваг) по 50 кг

2

Борошно (ваг) Днепромлыни по 50 кг 

3

Борошно (ваг) Шостка по 50 кг 

4

Борошно (ваг) Миргород по 50 кг 

5

Борошно (ваг) Унмак по 50 кг 

6

Борошно (ваг) Деметра по 50 кг 

7

Борошно 1гат (ваг)  по 50 кг 

8

Рис (ваг) круглозернистий (БЕЗ ГМО) по 50 кг 

9

Рис (ваг) довгозернистий (БЕЗ ГМО) по 50 кг 

10

Рис (ваг) пропарений  ИНДИЯ (БЕЗ ГМО) по 50 кг 

11

Крупа гречана (ваг) Украина (БЕЗ ГМО) по 50 кг 

12

Крупа гречана січка (ваг) (БЕЗ ГМО) по 45 кг помол № 3

13

Вівсяні пластівці (ваг) (БЕЗ ГМО) по 25 кг 

14

Крупа кукурудзяна (ваг) (БЕЗ ГМО) по 45 кг

15

Пшоно (ваг) в/г (БЕЗ ГМО) по 50 кг

16

Горох (ваг) колотий (БЕЗ ГМО) по 50 кг 

17

Крупа перлова (ваг) (БЕЗ ГМО) по 50 кг 

18

Крупа ячна (ваг) (БЕЗ ГМО) по 45 кг 

19

Крупа пшенична (ваг) (БЕЗ ГМО) по 45 кг 

20

Крупа манна (ваг) (БЕЗ ГМО) по 50 кг

21

Макарони в асортимент. (ваг) 5-20 кг