ТМ "Щедрі брати"

Наша організація займається виробництвом і реалізацією харчових продуктів під торговою маркою Щедрі брати. На ринку ми працюємо з 2005 року, за весь час успішної роботи ми змогли завоювати прихильність багатьох споживачів майже в кожному куточку нашої країни. Встановили дружні партнерські відносини з тисячами суб’єктами господарювання. Нас цінують і поважають люди, які купляють продукти для здорового і корисного харчування. Наша торгова марка і логотип завжди стоїть тільки на якісних і провірених продуктах, які гарантовано свіжі і корисні, без шкідливих добавок і домішок. Щедрі брати – натуральні продукти, вирощені в екологічно чистих районах нашої України.

Ми реалізуємо фасований рис Щедрі брати. Про цілющі і дієтичні властивості рису відомо з давніх часів. І зараз він залишається одним із головних продуктів нашого раціону. Ми вам пропонуємо цей цінний харчовий продукт високої якості по зручній і доступній оптовій ціні. На кожній упаковці нанесені всі необхідні відомості для споживача: вага, дата виробництва і фасування, адреса виробника і потужностей, умови зберігання. Ми продаємо всі відомі сорти і види рису – круглий, довгий, пропарений. Кожна партія ідеально чиста, з мінімальним відсотком битих зерен.

Крупа Щедрі брати має найвищі показники якості і смаку, які підтверджуються відповідними сертифікатами. Ми пропонуємо до вашої уваги різноманітні види круп тільки вищого ґатунку. Гарантовано забезпечимо вас повним асортиментом за цінами від виробника. Збережіть власні кошти і час, купуйте необхідні продукти в перевірених виробників. У нас неймовірно великий вибір пропозицій.

Також ми продаємо борошно Щедрі брати – корисний і цінний продукт. Купуйте борошно різних виходів і сортів, різного фасування. Сортове борошно вищого ґатунку, яке має високу харчову цінність можна придбати в 1кг, 2кг розфасовці, а також в мішках 50кг. Реалізуємо борошно як власного виробництва, так і від надійних виробників, з якими співпрацюємо багато років. Є можливість постачати великими обсягами по оптовим цінам.

В необмеженій кількості реалізуємо цукор Щедрі брати. Натуральний, зроблений тільки з цукрових буряків, цукор має всі необхідні документи і сертифікати. Ви зможете придбати фасований продукт і мішками по 50кг.

Чекаємо на ваші замовлення і пропозиції, ми завжди відкриті і готові до вигідної співпраці. Нашим діловим партнерам ми гарантуємо порядність, надійність і вигідні умови. 

З нашим повним асортиментом можна ознайомитися в Новусі, Мегамаркеті, Ашані Також ми присутні в магазинах: Сільпо, Fozzy, Еко Маркет, Велика Кишеня, Фора, Білла, Там-Там, Край, Абсолют, а також у різних регіональних мережах.

 

п/п

 

Назва товару

1

Рис Щедрі Брати круглий 1кг м/у,  фасовка по 10 шт

2

Рис Щедрі Брати 1кг довгий м/у, фасовка по 10 шт

3

Рис Щедрі Брати Парбоілд 1кг м/у, фасовка по 10 шт

4

Крупа гречана Щедрі Брати 1кг м/у,  фасовка по 10 шт

5

Горох Щедрі Брати 1кг колотий м/у, фасовка по 10 шт

6

Крупа перлова Щедрі Брати 1кг м/у, фасовка по 10 шт

7

Крупа кукурудз Щедрі Брати 800г м/у, фасовка по 10 шт

8

Крупа пшенична Щедрі Брати 800г м/у,  фасовка по 10 шт

9

Крупа ячмінна Щедрі Брати 800г м/у, фасовка по 10 шт

10

Пшоно Щедрі Брати 1кг м/у, фасовка по 10 шт

11

Крохмаль картопл Щедрі Брати 500г м/у, фасовка по 10 шт

12

Крупа манна Щедрі Брати 1кг в/г м/у, фасовка по 10 шт

13

Борошно пшен Щедрі Брати 1кг в/г м/у, фасовка по 10 шт

14

Борошно пшен Щедрі Брати 2кг в/г м/у, фасовка по 10 шт

15

Борошно Пшен ЩедріБрати 5кг в\г м\у, фасовка по 10 шт

16

Сода Щедрі Брати 500г харч м/у, фасовка по 20 шт

17

Цукор Щедрі Брати 1кг м/у, фасовка по 10 шт

18

Цукор Щедрі Брати 5кг м/у, фасовка по 4 шт