Про компанию

Наше підприємство Альта-Віста працює на українському ринку з 2009 року. З першого дня нашого існування і на сьогоднішній день головним нашим девізом є - виробництво високоякісних продуктів харчування з погодинним контролем якості. Ми відповідаємо за кожний кілограм нашої продукції, за кожну упаковку товару. Продукти високої якості, які відповідають всім вимогам і стандартам здорового харчування, - це те, заради чого ми працюємо. Пріоритетний напрямок нашого виробництва – турбота про наших споживачів. Для нас кожний споживач – це не тільки партнер, але і член нашої команди. Ми завжди відкриті для діалогу.

Компанія Альта-Віста реалізує свої продукти під торговими марками «Альта-Віста» і «Щедрі брати». Наші продукти відповідають високим стандартам якості і містять натуральні компоненти. Придбаєте ви невеличку упаковку чи замовите велику партію товару, ви завжди будете впевнені в якості наших продуктів. Корисні властивості і натуральний смак ми зберігаємо без застосування барвників і консервантів.

Виробник Альта-Віста володіє достатнім технічним потенціалом, який дозволяє випускати продукти харчування для людей, які піклуються про своє здоров'я, люблять смачну їжу. Наша продукція поживна, корисна для організму, приносить оздоровчий і профілактичний ефект, а також допомагає урізноманітнити ваш раціон харчування. Ми впевнені, що у кожного нашого споживача, наша продукція асоціюється з здоров'ям та довірою. За часи свого існування ми довели, що поєднання відмінного смаку і високої якості – можливе.

Завдяки об'єднанню з компанією Щедрі брати та вдосконаленню наших потужностей, ми маємо можливість позиціонувати себе як національного виробника, так як нашу продукцію знають і люблять далеко за межами Київської області, вона успішно продається майже на всій території України. Ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації кадрів, вдосконалюємо виробництво і обладнання. Виробник Щедрі брати має достатньо потужностей, щоб справитися з замовленням будь-якої величини.

Наша компанія намагається будувати відносини з партнерами на довірі і надійності, розраховуючи на довгострокову співпрацю. З багатьма партнерами ми маємо міцні відносини, але ми завжди відкриті для плідної співпраці на взаємовигідних умовах. Ви довіряємо нашим партнерам і гарантуємо порядність і у відповідь очікуємо таке ж ставлення. Ми завжди за розумний ризик і нестандартні рішення.

Час обирати гідних і надійних партнерів.